Kariera

Dołącz do naszego zespołu i pracuj wśród ludzi z pasją

Spedytor

Podejmij pracę w firmie spedycyjnej Cargis na stanowisku spedytora!
Zapewniamy atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz korzystny system prowizyjny.
Oferujemy zatrudnienie na komfortowych warunkach: praca zdalna z elastycznymi godzinami pracy.

Twój zakres obowiązków:
  • Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych w ruchu krajowym i międzynarodowym
  • Wyszukiwanie optymalnych rozwiązań transportowych i negocjowanie umów
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami
  • Aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów i przewoźników
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku spedytora minimum pół roku
  • Znajomość przepisów i procedur związanych z krajowym i międzynarodowym transportem towarów
  • Zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za podejmowane decyzje
  • Zdolności komunikacyjne z uwagi na kontakt z klientami/podwykonawcami
  • Umiejętność organizacji swojej pracy oraz wyznaczania priorytetów
  • Mile widziane
  • Własna baza klientów oraz znajomość języków obcych będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz rozbudowany system premiowy
  • Narzędzia pracy (m. in. laptop, telefon, dostęp do giełdy transportowej)
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Praca zdalna
  • Elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na biuro@cargis.pl lub kontakt telefoniczny 510 752 122.

Kierowca kat. C

Transport Krajowy, trasy od poniedziałku do piątku - weekendy w domu / Pojedyncza obsada / Solo firanka z windą.

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, gdzie zdajemy sobie sprawę, że kierowca jest ważnym ogniwem naszego zespołu.

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Aktualna karta kierowcy
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczna eksploatacja pojazdu
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy.
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne i elastyczne planowanie tras
  • Pracę zgodnie z normami czasu pracy
  • Nowoczesny tabor
  • Nie martwisz się o gotówkę - pobór opłat odbywa się elektronicznie
  • Dbamy aby Twoja trasa przebiegała optymalnie i pomagamy w kontaktach z klientem

Szukaj