Oferta

Transport i logistyka w najlepszym wydaniu

Usługi spedycyjne dopasowane do Twoich potrzeb

Oferujemy w pełni profesjonalną realizację usług transportowych i logistycznych. Podejmujemy się realizacji pojedynczych zleceń oraz stałej współpracy. Cechuje nas elastyczność i wszechstronność zapewniające dostosowanie usług do indywidualnych wymagań klientów. Dbamy, by towar w odpowiednich warunkach dotarł do odbiorcy docelowego w jak najkrótszym czasie. Zapewniamy doradztwo i wsparcie klienta na każdym etapie realizacji zlecenia.

Obszary działalności

Polska
Oferujemy profesjonalną realizację usług transportowych na terenie kraju.
Dzięki znajomości lokalnego rynku jesteśmy w stanie oferować sprawną realizację zleceń oraz najkorzystniejsze stawki przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi.
Europa
Zapewniamy regularne połączenia i krótkie czasy tranzytu na terenie Europy Zachodniej, Centralnej i Wschodniej. Nasza rozbudowana sieć logistyczna i wyselekcjonowana grupa przewoźników zapewniają terminową i bezpieczną dostawę Twoich towarów.

Rodzaje obsługiwanych frachtów

Całopojazdowe / FTL
Oferta na transport całopojazdowy jest skierowana do klientów, którzy potrzebują całego auta do własnej dyspozycji. Zapewniamy wtedy dedykowane auto, które zabiera tylko Państwa towar. Może to być m.in. ciągnik siodłowy z naczepą, solówka lub bus.

Drobnicowe / LTL
Jeżeli ładunek zajmuje tylko część powierzchni auta, to warto rozważyć wysyłkę LTL. Oznacza to, że towar będzie transportowany samochodem, który realizuje w danym momencie także inne zlecenia. Pozwala to w znaczącym stopniu zredukować koszty wysyłki, ponieważ płacimy tylko za zajęte metry ładowne.

Dostępne samochody

Bus
  • Objętość: 10-25 m³
  • Ładowność: do 1,2 t
  • Miejsca paletowe: 5-12
Ciężarówka (Solówka)
  • Objętość: 30-69 m³
  • Ładowność: do 12 t
  • Miejsca paletowe: 15-22
Ciągnik siodłowy + Naczepa
  • Objętość: 90-100 m³
  • Ładowność: do 24 t
  • Miejsca paletowe: 33
Zestaw (Jumbo)
  • Objętość: 110-120 m³
  • Ładowność: do 24 t
  • Miejsca paletowe: 38

Rodzaje dostępnych typów zabudowy

Firanka
Uniwersalna i najczęściej spotykana zabudowa, która umożliwia załadunek tyłem, bokiem oraz górą. Często występuje w wersji MEGA, która daje nam możliwość transportu towarów mających 3 metry wysokości.
Furgon/Kontener
Zamknięte nadwozie, bez izolacji, przeznaczone do transportu różnego rodzaju towarów.
Sztywna zabudowa zapewnia ładunkowi maksymalne bezpieczeństwo. Ograniczeniem jest możliwy załadunek tylko tyłem.
Chłodnia/Izoterma
Zabudowa przeznaczona do transportu towarów wrażliwych na temperaturę. Chłodnia pozwala na przewożenie ładunków w -20 °C, natomiast izoterma izoluje temperaturę przewożonych produktów od temperatury z otoczenia.
Platforma
Platformy służą do transportu towarów, które nie muszą być przewożone pod krytą zabudową. Często wykorzystywane są do przewożenia konstrukcji, które ze względu na swój rozmiar nie mieszczą się na standardowej naczepie.
Niskopodwoziowa
Dzięki nisko położonej podłodze służy m. in. do przewozu dużych maszyn budowlanych i rolniczych. Zabudowa ta wykorzystywana jest także do transportu elementów ponadgabarytowych.
Odkryta z burtami
Służy do transportu ładunków odpornych na warunki atmosferyczne, umożliwia wygodny załadunek i rozładunek. Często wykorzystywana w przemyśle budowlanym do transportu m. in. stali, kostki brukowej.
Naczepa podkontenerowa
Wykorzystywane do transportu kontenerów morskich. Spotyka się je najczęściej w rejonie portów. Charakteryzują się one niską masą własną, dzięki czemu dozwolony jest przewóz ciężkich ładunków.
Wywrotka
Zabudowa umożliwiająca transport różnego rodzajów kruszyw, materiałów sypkich oraz zboża. Jej niewątpliwym autem możliwość podnoszenia, dzięki czemu możliwy jest szybki wysyp ładunku.
Walkingfloor
Naczepa walkingfloor łączy funkcjonalność wywrotki i standardowej naczepy do transportu ładunków paletyzowanych. Ruchoma podłoga umożliwia wysyp ładunku, dzięki czemu często wykorzystywana jest do transportu odpadów.
Samochodowa/Laweta
Przeznaczona do transportu wszelkiego rodzaju pojazdów tj. samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych.  Ładowność może wynosić od 3 do nawet 50 t w zależności od typu konstrukcji.
Winda lub HDS
Umożliwiają kierowcy samodzielny załadunek i rozładunek przewożonego towaru. Ułatwia to dystrybucję ładunków do miejsc, gdzie odbiorca nie posiada wózka widłowego ani rampy (np. do odbiorców prywatnych)
Cysterna
W zależności od przeznaczenia cysterny można podzielić na kilka rodzajów – do przewożenia paliw ciekłych, gazowych, materiałów stałych, substancji chemicznych, bituminów, odpadów czy artykułów spożywczych.

Skontaktuj się z nami

Odezwij się do nas by poznać szczegóły oferty i dowiedzieć dowiedzieć więcej o naszych usługach. Z przyjemnością przedstawimy zakres naszych kompetencji, wycenimy dowolny transport i powitamy Cię w gronie naszych klientów!
Szukaj