O nas

Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania, by spełnić oczekiwania naszych klientów

Cargis Logistics

Naszą misją jest zwiększanie wydajności działalności naszych Klientów przez dostarczanie inteligentnych rozwiązań logistycznych. Wnosimy wartość dodaną do realizowanych procesów, zapewniając profesjonalne, kompleksowe i elastyczne usługi. Nieustanne rozszerzamy zakres naszej oferty oraz usprawniamy wewnętrzne procesy. 

Nasze cele osiągamy dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i profesjonalizmowi. Wciąż udoskonalamy własne umiejętności, poszerzamy wiedzę i koncentrujemy się na tym, by poziom naszych usług spełniał najwyższe standardy. 

Tworzymy kulturę organizacyjną nastawioną na nieustanne doskonalenie się poprzez sprzyjanie indywidualnemu rozwojowi i podnoszenie zaangażowania Pracowników. Różnorodność doświadczeń i kompetencji pozwoliła nam zbudować zespół odnoszący sukcesy. 

Wysoce wykwalifikowana kadra gwarantuje doradztwo i fachową obsługę w postaci odpowiednio dobranych rozwiązań na każdym poziomie współpracy. Oferujemy usługi, dostosowane do potrzeb twojej firmy i twoich towarów, czerpiąc z doświadczenia, zdobytego podczas współpracy z liderami wielu branż.
Nasza firma w liczbach

Dlaczego my?

30+
Obsługiwanych krajów
10 000+
Wykonanych zleceń
1600+
Zadowolonych klientów
Nasze priorytety

Co nas wyróżnia?

Dopasowanie do potrzeb klienta
Wiemy, że każda branża ma swoją specyfikę i różnorodne wymagania, dlatego szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego kontrahenta.
Punktualność i dokładność
Priorytetową kwestią są dla nas punktualne załadunki i rozładunki oraz bieżące informowanie klienta statusie realizowanego zlecenia. Dbamy również o sprawny obieg dokumentów.
Świetny kontakt
Jesteśmy dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz w każdej chwili zlecić nam transport lub zasięgnąć informacji na dowolny interesujący Cię temat.
Szukaj